Lost Ark İnceleme

Lost Ark Nedir?

Lost Ark

İzometrik kamera açısına sahip yeni bir mmorpg. Yaklaşık 7 yıl süren bir yapım aşamasından sonra kore serverları açıldı.

Mu Legend, Diablo, Path of Exile tarzı bir oyun...

Görev Sistemi

Level kasma zor değil 3-5 gün sürer son level olmak. Ana görevleri yaparak deneyim kazanabilirsiniz.

Oyun görevler üzerine kurulu. Oynadığınız öbür oyunları unutmanız gerekecek. Aylarca sadece görev yapsanız bile görevlerin sonunu getiremezsiniz. Şöyle ki: Görevler birbirine bağlanmış ve item seviyenize göre adalara girebiliyorsunuz ve bazı adalar günde bir iki kez açılıyor. Bazen görevler için aynı adaya defalarca gitmeniz gerekebiliyor. Ayrıca neredeyse her ada görevinin kendine ait bir alt hikayesi var.

Adalar

Oyunda kıtalar var ve bu kıtalar arasında bolca adalar mevcut gemi inşa ederek ve görevler yaparak bu adalara erişebiliyorsunuz.

Guardian Raid

Son seviyeye geldikten sonra buralara girebiliyorsunuz. Her item seviyesine göre bir guardian raid var.

Her raidin kendine ait mekanikleri var. Mekaniklere uymak zorundasınız gayet güzel mekanikleri ve zorlukları var. Droplarla item craftlayıp artı basabiliyorsunuz o yüzden bu raidler çok önemli.

PvP

Guild PvP günün belli saatlerinde açılıyor ayrıca 3v3 - 16v16 arenalar var.

Guild

SoulSociety olarak izometrik bu tarz yapımları mmorpg olarak adlandırmamakla beraber, bu tarz oyunlar ekibimizin iştahını maalesef kabartmıyor.

Lost Artk ile ilgili diğer içerikler:

Lost Ark İnceleme & Tanıtım Videosu Lost Ark Tüm Sınıflar

BENZER SAYFALAR Rise Online World İnceleme  New World İnceleme  Astellia Online İnceleme  Elyon Online İnceleme  Conqueror's Blade İnceleme  Ashes of Creation İnceleme  Ashes of Creation İnceleme 

Facebook'ta Paylaş (149) Beğen Twitter'da Paylaş


Bu yazıya yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol! Yorum yapmak için giriş yapın.

SouLSociety