Rise Online Klan Başvuruları

Rise Online World Türk Klanı Alımları Hakkında

Dikkat Bu Sayfa Guild ekibi tarafından Liste Dışı olarak işaretlenmiş. Bu sayfadaki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Doğru bilgi ve konu hakkında iletişime geçmek isterseniz discord grubumuza katılabilirsiniz.

Oyun için kısaca Yeni Nesil Knight Online diyebiliriz. Fragman yayınlandığı anda bir anda hype aldı Rise Online World.
Zamanında Knight oynayıpta "keşke tekrar yeni grafiklerle yapılsa" diye iç geçirmeyen yoktur sanırım.
İşte bu hayalin adı Rise Online World

2021 yılının ilk yarısında yayın hayatına başlayacak olan Rise Online World çok büyük bir hype alacağını tahmin etmekteyiz.

Rise Online World Hakkında

• Oyun F2P (Free to Play) olarak yayınlanacak.
• Oyun UE4 (Unreal Engine 4) ile geliştirildi.
• Başlangıçta Steam veya Epic Store platformuna gelmeyecek ve oyun global server düşünüldüğü için dil tercihleri İngilizce ve Türkçe olacak.
• Oyunda iki ırk var bunlar Protean (Human) ve Lunaskar (Karus).
• Oyunda Knight Online'den farklı olarak güncel mmoprpg oyunlarında olan;

• Yeni Nesil Grafikler,
• Parti ve Klan içi Sesli Sohbet,
• Binek ve Pet sistemi,
• Karaktere Bağlı İtemler (Soulbound Eşya),
• Silahlara Rün eklenmesi,
• Dungeon (Zindanlar),
• Yeni Class (Arcane Mage),
• AH (Açık Arttıma),
• Zıplama ve Yüzme,
• Sezon Sistemi,
• DPS Metre vb. gibi birçok yeni nesil özellikler olacak.

Soulbound Eşya Nedir?
Belirli seviye itemler ruh bağı (soulbound) olarak karaktere bağlı olacak. Direkt ruh bağı olarak düşen (drop) eşyalar da olabilecek. Bu itemler trade veya pazar üzerinden takas edilemeyecektir.

Rün Sistemi Nedir?
Silahlara veya Armorlara belirli seviyelerde takılacak olan taş sistemidir. İtemin upgrade derecesine göre takılacak taş miktarı artıp azalıcaktır. Bu taşlar çok azda olsa karaktere kalıcı buff vermektedir. Örn : %2 Atak gücü, %5 Heal arttırma, %3 Defans arttırma, %5 Büyü vuruşu vb.

AH Nedir?
Knight Online oyununda bulunan her 1 karakterin satacağı itemler için kuracağı pazar sistemi çoğu mmorpg de olduğu şekilde tek bir NPC üzerinden item satışını veya alışını kayıt ederek yapılan pazar sistemidir. Bu sayede oyunda olmasanız bile item satışı veya alışı yapabileceksiniz.

DPS Metre Nedir?
Party ile birlikte yapılan etkinliklerde (Dungeon, PK ,EXP vb.) Party içerisinde en yüksek vuruşu yapan veya en yüksek heal yapan karakterleri gösteren sistemdir.

Guild Daveti;

Ekibimiz mmorpg oyunlarındaki guild organizasyonları arasında en eski ve köklü Profesyonel Türk guildlerinden birisidir.

Guild olarak tecrübeli ve uzun yıllardır birlikte oyun oynayan ekibimize mmorpg tecrübesi yüksek kardeşlerimizi bekliyoruz.

Ekibimizin %90’lık dilimi akşamcı veya gececi diye tabir edilen arkadaşlardan oluşmaktadır.

Guild içi iletişimi Discord ile sağlıyoruz. Ekibimiz; sizler için oyun içinde hızlıca gelişmenize büyük katkı sağlayacaktır. Guildimize katılım şartlarını karşılayabilen kardeşlerimizi bekleriz. Basit her guildde olan şartlar bizdede geçerli çok birşey istemiyoruz ;)

SouLSociety sadece herhangi bir oyunda herhangi birkaç kişiden oluşan bir topluluk değildir. Bu yüzden;

• Bilinçli, ne yaptığını bilen, hedefleri olan, efendi, guilde bağlı,
• Tüm hayatı oyundan ibaret olmayan, oyunun oyun olduğunun bilincinde, işi gücü olan veya okuyan Disiplinli ve Ekip çalışmasına yatkın,
• Diğer Ekip arkadaşlarından aşırı derecede geri kalmayacak şekilde aktiflik ve aktifkende discord kullanabilecek sohbet ve muhabbeti seven egosuz kardeşlerimizi tercih ediyoruz.

Guild içi en önemli ilkemiz SADAKAT'tir.

Oyunu eğlenerek, öğrendiklerimizi diğer arkadaşlarımıza da öğreterek göz önünde olmak ve hali hazırdaki üye sayımızı dahada çoğaltıp ilerlemek istiyoruz. Bunu yaparkende MMORPG deneyimi yüksek, Guildine sadık, Yardımlaşmayı seven ve PvP’de geride arkadaşlarını bırakmayacak üyeler arıyoruz.

Kısacası Kurşuna kafa atacak adam lazım :)

Her guild ve oyuncuları göz önünde olmak isterler. Bizimde tam istediğimiz bu. Göz önünde olmak. Arkadaşça bir ortamın olduğu, Yardımlaşmanın maksimum düzeyde tutulduğu, Yaş ortalamasının bir hayli yüksek olduğu ekibimize katılmak isteyenler bizimle iletişime geçsinler.

Guilde katılmak için lütfen discord adresimize katılın.

Oyunun açılmasına yakın Rise Online World Türk Klanımıza üye alımları başlayacaktır.
• Rise Online World ile ilgili bilgi ve detaylar için discord adresimize katılabilirsiniz.

Rise Online World Türk Klanı üye alımları ve Rise Online World discord adresi için tıklayın Rise Online World Discord

Rise Online World Türkiye Klan Başvurusu

Rise Online World Türkiye Discord

Rise Online ile ilgili diğer içerikler:

Rise Online World İnceleme Rise Online World Resmi Fragman Rise Online World İndir Rise Online World Warrior Rise Online World Priest Rise Online World Mage Rise Online World Okçu Rise Online World Asas Rise Online Karakter Oluşturma Rise Online Yeni CZ Rise Online Yeni Moradon Rise Online Yeni El Morad Castle Rise Online Yeni Karus Luferson Castle Rise Online Yeni Delos

Rise Online Twitch Etkinliği ile ilgili diğer içerikler:

Rise Online Steam ve Epic Games Rise Online Karakterler ve Sınıflar Rise Online'da Hile ve Makro Kullanımı Rise Online Sınıf Dengeleri Rise Online Sezon Sistemi Rise Online Zindanlar, İtem Ruh Bağı ve İtem Rünü Rise Online Destek ve Ticket Sistemi Rise Online İtem Satışı ve Pazar Sistemi Rise Online Pus Sistemi Rise Online Son Level Kaç ve Meslekler Rise Online Irk Seçimi

BENZER SAYFALAR Elyon Online Guild Başvuruları  Rise Online World Klan Başvuruları  Ashes of Creation Guild Başvuruları  Ashes of Creation Guild Başvuruları 

Facebook'ta Paylaş (309) Beğen Twitter'da Paylaş

SouLSociety