Ashes of Creation Guild Başvuruları

Ashes of Creation Türk Guildi Alımları Hakkında

• Oyunun açılmasına yakın Ashes of Creation Türk Guildimize üye alımları başlayacaktır.
• Oyun P2P yani aylık ücretli olacaktır.
• Ashes of Creation ile ilgili bilgi ve detaylar için inceleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Guild Daveti;

Ekibimiz mmorpg oyunlarındaki guild organizasyonları arasında en eski ve köklü Profesyonel Türk guildlerinden birisidir.

Guild olarak tecrübeli ve uzun yıllardır birlikte oyun oynayan ekibimize mmorpg tecrübesi yüksek kardeşlerimizi bekliyoruz.

Ekibimizin %90’lık dilimi akşamcı veya gececi diye tabir edilen arkadaşlardan oluşmaktadır.

Guild içi iletişimi Discord ile sağlıyoruz. Ekibimiz; sizler için oyun içinde hızlıca gelişmenize büyük katkı sağlayacaktır. Guildimize katılım şartlarını karşılayabilen kardeşlerimizi bekleriz. Basit her guildde olan şartlar bizdede geçerli çok birşey istemiyoruz ;)

SouLSociety sadece herhangi bir oyunda herhangi birkaç kişiden oluşan bir topluluk değildir. Bu yüzden;

• Bilinçli, ne yaptığını bilen, hedefleri olan, efendi, guilde bağlı,
• Tüm hayatı oyundan ibaret olmayan, oyunun oyun olduğunun bilincinde, işi gücü olan veya okuyan Disiplinli ve Ekip çalışmasına yatkın,
• Diğer Ekip arkadaşlarından aşırı derecede geri kalmayacak şekilde aktiflik ve aktifkende discord kullanabilecek sohbet ve muhabbeti seven egosuz kardeşlerimizi tercih ediyoruz.

Guild içi en önemli ilkemiz SADAKAT'tir.

Oyunu eğlenerek, öğrendiklerimizi diğer arkadaşlarımıza da öğreterek göz önünde olmak ve hali hazırdaki üye sayımızı dahada çoğaltıp ilerlemek istiyoruz. Bunu yaparkende MMORPG deneyimi yüksek, Guildine sadık, Yardımlaşmayı seven ve PvP’de geride arkadaşlarını bırakmayacak üyeler arıyoruz.

Kısacası Kurşuna kafa atacak adam lazım :)

Her guild ve oyuncuları göz önünde olmak isterler. Bizimde tam istediğimiz bu. Göz önünde olmak. Arkadaşça bir ortamın olduğu, Yardımlaşmanın maksimum düzeyde tutulduğu, Yaş ortalamasının bir hayli yüksek olduğu ekibimize katılmak isteyenler bizimle iletişime geçsinler.

Guilde katılmak için lütfen discord adresimize katılın.

Ashes of Creation Türk Guildi üye alımları ve Ashes of Creation discord adresi için tıklayın Ashes of Creation Discord

Ashes of Creation İnceleme

BENZER SAYFALAR Elyon Online Guild Başvuruları  Rise Online World Klan Başvuruları  Rise Online Klan Başvuruları  Ashes of Creation Guild Başvuruları 

Facebook'ta Paylaş (359) Beğen Twitter'da Paylaş

SouLSociety