Elyon Online Guild Başvuruları

Elyon Online Türk Guildi Alımları Hakkında

Dikkat Bu Sayfa Guild ekibi tarafından Liste Dışı olarak işaretlenmiş. Bu sayfadaki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Doğru bilgi ve konu hakkında iletişime geçmek isterseniz discord grubumuza katılabilirsiniz.

Elyon Ascent Infinite Realm (Air Online) için ekip olarak her platformda etkin bir şekilde organize olmaya devam ediyoruz.

Oyunun EU serveri BDO EU yayıncılığını bırakan kakaogames tarafından bu yıl içerisinde yayınlayacak. Oynamak için ise VPN gerekmeyecek.

SouLSociety Hakkında;

Oyunu thai serverinde 1. likle tamamlamış bulunuyoruz.

Oyunu en ince detaylarına kadar keşfedip yeterince tecrübe kazandık.

Thai serverini toplamda VPN için EXITLAG satın alan 60+ üye ile oynadık ve toplamda 148 kişiye kapalı beta giriş kodu dağıttık.

Artık EU serverini bekliyoruz, EU serverinde 3 guild kurulacaktır.

Guild Daveti;

Ekibimiz mmorpg oyunlarındaki guild organizasyonları arasında en eski ve köklü Profesyonel Türk guildlerinden birisidir.

Guild olarak tecrübeli ve uzun yıllardır birlikte oyun oynayan ekibimize mmorpg tecrübesi yüksek kardeşlerimizi bekliyoruz.

Ekibimizin %90’lık dilimi akşamcı veya gececi diye tabir edilen arkadaşlardan oluşmaktadır.

Guild içi iletişimi Discord ile sağlıyoruz. Ekibimiz; sizler için oyun içinde hızlıca gelişmenize büyük katkı sağlayacaktır. Guildimize katılım şartlarını karşılayabilen kardeşlerimizi bekleriz. Basit her guildde olan şartlar bizdede geçerli çok birşey istemiyoruz ;)

SouLSociety sadece herhangi bir oyunda herhangi birkaç kişiden oluşan bir topluluk değildir. Bu yüzden;

• Bilinçli, ne yaptığını bilen, hedefleri olan, efendi, guilde bağlı,
• Tüm hayatı oyundan ibaret olmayan, oyunun oyun olduğunun bilincinde, işi gücü olan veya okuyan Disiplinli ve Ekip çalışmasına yatkın,
• Diğer Ekip arkadaşlarından aşırı derecede geri kalmayacak şekilde aktiflik ve aktifkende discord kullanabilecek sohbet ve muhabbeti seven egosuz kardeşlerimizi tercih ediyoruz.

Guild içi en önemli ilkemiz SADAKAT'tir.

Oyunu eğlenerek, öğrendiklerimizi diğer arkadaşlarımıza da öğreterek göz önünde olmak ve hali hazırdaki üye sayımızı dahada çoğaltıp ilerlemek istiyoruz. Bunu yaparkende MMORPG deneyimi yüksek, Guildine sadık, Yardımlaşmayı seven ve PvP’de geride arkadaşlarını bırakmayacak üyeler arıyoruz.

Kısacası Kurşuna kafa atacak adam lazım :)

Her guild ve oyuncuları göz önünde olmak isterler. Bizimde tam istediğimiz bu. Göz önünde olmak. Arkadaşça bir ortamın olduğu, Yardımlaşmanın maksimum düzeyde tutulduğu, Yaş ortalamasının bir hayli yüksek olduğu ekibimize katılmak isteyenler bizimle iletişime geçsinler.

Guilde katılmak için lütfen discord adresimize katılın.

Elyon Online ile ilgili diğer içerikler:

Elyon Online Tüm Sınıflar İnceleme Elyon Online Large Scale PvP Elyon Online RvR Gameplay Elyon Online World Boss Elyon Online Mage Open PvP Elyon Online Low LvL Dungeon Gameplay Elyon Online Mage Gameplay Elyon Online Assassin Gameplay Elyon Online Warlord Gameplay Elyon Online Character Creation

BENZER SAYFALAR Rise Online World Klan Başvuruları  Ashes of Creation Guild Başvuruları  Ashes of Creation Guild Başvuruları  Rise Online Klan Başvuruları 

Facebook'ta Paylaş (410) Beğen Twitter'da Paylaş

SouLSociety