Archeage 2 Geliyor

Archeage 2 Duyuruldu. Archeage 2 Ne Zaman Çıkacak?

Evet yanlış duymadınız, resmi olmasada Archeage 2 üzerinde çalışıldığı duyuruldu.

Koreli geliştirici XLGAMES'in, daha önce Archeage'den sonra Archeage Unchained ile tekrar şahlandırmaya çalıştığı Archeage dünyasını yeniden şekillendirme çalışmalarında oldukları belirlendi.

Unreal Engine 5 ile geliştirilecek olan Archeage 2 için fazla bir detay bulunmasada 40-50 kişilik bir ekibin oyun üzerinde çalıştığının bilgisi verildi. Archeage 2 çıkış tarihi belli olmasada, 2021 yılının ilk çeyreğinde Archeage 2 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı ile ilgili daha çok detay duymayı bekliyoruz.

Oyun için orjinal Archeage evrenine sadık kalarak yeniden ve yeni grafiklerle tekrar şekillendirilecek olan Archeage dünyasında ayrıca; oyuncuların geri bildirimleri de dikkate alınarak oyunun geliştirilmesine devam edilecek.

Oyun orijinal ArcheAge ile aynı dünyada geçecek ancak paralel bir boyutta farklı bir zamanda gerçekleşecek. Hikaye, orijinal ArcheAge’nin hikayesini yazan ekip tarafından yazılacak.

Geliştirilme süreci Archeage'nin ilk yapımından daha kısa süreceği belirtilen oyun hakkında genel olarak Archeage temel evrenine sadık kalarak yeni oyunda hatalardan ders çıkartılıp daha iyi bir oyun oluşturma hedeflerinde oldukları aşikar.

Archeage 2 hakkında daha fazla detay ortaya çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BENZER SAYFALAR Elyon Yeni Karakterler Geliyor 

Facebook'ta Paylaş (429) Beğen Twitter'da Paylaş


Bu yazıya yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol! Yorum yapmak için giriş yapın.

SouLSociety