Elyon Online Türk Klanı

Elyon Online Türk Guildi

Dikkat Bu Sayfa Guild ekibi tarafından Liste Dışı olarak işaretlenmiş. Bu sayfadaki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Doğru bilgi ve konu hakkında iletişime geçmek isterseniz discord grubumuza katılabilirsiniz.

⚔️ 100+ üyemizle SouLSociety ve SouLMate klanlarımızla Andromeda Serverinde - Vulpin (Mavi) taraftayız.

🔸 Günlük Hava görevleri, Haftalık görevler, Dungeonlar, Dimensional Portallar, Arenalar, Bölge Savaşları, Klan Savaşları, PvE ve PvP oyun içi tüm içerikleri hergün yapan ekibimize, mmorpg tecrübesi ve online süresi yüksek arkadaşları bekliyoruz. Klana katıldıktan sonra karakterinizi yapılandırmanız için her konuda Klan içi tecrübeli arkadaşlar ve ClassMaster arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

🔸 Guild içi iletişimi discord ile sağlıyoruz. 2018'den bu zamana kadar oyunu, guild olarak çeşitli zamanlarda değişik sunucularda oynadık. Oyunu eğlenerek, öğrendiklerimizi diğer arkadaşlarımıza da öğreterek göz önünde olmak ve hali hazırdaki üye sayımızı dahada çoğaltıp ilerlemek istiyoruz.

🔸 Gececi ve Gündüzcü olmak üzere 7/24 Discord ve Oyun içi Ekibimiz vardır. Ekibimize MMORPG deneyimi yüksek, Klana bağlı, Yardımlaşmayı seven, PvP’de geride arkadaşlarını bırakmayacak üyeler arıyoruz. Kısaca kurşuna kafa atacak adam lazım 🙂

🔸 Her guild ve oyuncuları göz önünde olmak isterler. Bizimde tam istediğimiz bu. Göz önünde olmak. Arkadaşça bir ortamın olduğu, Yardımlaşmanın maksimum düzeyde tutulduğu, Yaş ortalamasının yüksek olduğu ekibimize katılmak isteyenler lütfen discorda katılsınlar. Oyunu defalarca her sürümünde deneyimlemiş bir ekibe gelecek olmaları, Klanımıza katılacak arkadaşlara günlük oyun içi yapılması gereken herşeyde büyük avantajlar sağlayacaktır.

🔹 Günlük oyunda yapılması gerekenler, Skill Build, Karakter Yapılandırma ve Mana Awakening gibi birçok konuda yardmlaşmak için discord adresimize katılıp klan için başvurabilirsiniz.

Saygılarımla;
alkoç

BENZER SAYFALAR Elyon Online Türk Klanı 

Facebook'ta Paylaş (75) Beğen Twitter'da Paylaş

SouLSociety